Kariera

Swoim pracownikom stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego wspierając go w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu.

W związku z ekspansją firmy aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP

Administrator Oracle

Administrator Windows

Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji, umowę o pracę.
arrow-skew

Opis stanowiska:
• analiza wymagań oraz dostosowanie oprogramowania do potrzeb klienta,
• przeprowadzanie wdrożeń, konsultacji i szkoleń z zakresu systemu IFS Applications u klientów,
• tworzenie raportów w systemie IFS Applications,
• testowanie wytworzonych rozwiązań,
• doradztwo w zakresie oprogramowania,
• opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,
• wsparcie klientów po rozpoczęciu użytkowania systemu IFS Applications,
• budowanie pozytywnych relacji z klientem oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne),
• min. 2 – letnie doświadczenie w analizie funkcjonalnej, projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań
klasy ERP,
• znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstwa co najmniej w jednym z
obszarów: Finanse/Produkcja/Kadry i Płace/ Dystrybucja- Logistyka,
• dobra znajomość systemu IFS Applications w w/w obszarach,
• znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
• dobra znajomość MS Office,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
• umiejętność pracy w zespole, dokładność oraz samodzielność,
• umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
• czynne prawo jazdy Kat. B.
Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• profesjonalne środowisko pracy, promujące zaangażowanie i kreatywność,
• miłą i przyjazną atmosferę,
• dostęp do nowoczesnych technologii,
• rozwój w profesjonalnym zespole IT z wieloletnim doświadczeniem,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
• udział w specjalistycznych szkoleniach,
• możliwość rozwoju zawodowego.

• zarządzanie infrastrukturą informatyczną, w szczególności instalacja, konfiguracja oraz
administracja bazami danych i serwerami aplikacyjnymi ORACLE,
• monitorowanie dostępności, wydajności, pojemności, efektywności działania baz danych
w środowisku ORACLE,
• instalacja i optymalizacja środowiska bazodanowego i aplikacyjnego ORACLE,
• rozwój i wdrażanie skryptów oraz narzędzi do monitoringu i automatyzacji prac,
• zapewnienie wsparcia administracji bazą danych przy realizacji projektów
informatycznych,
• opracowanie i realizacja procedur związanych z utrzymaniem, takich jak np. kopii
bezpieczeństwa i odtwarzania środowiska produktów ORACLE,
• identyfikacja i rozwiązywanie incydentów i problemów z zakresu baz danych ORACLE,
• dokumentowanie zmian środowiska.
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• wykształcenie wyższe,
• bardzo dobra znajomość SQL, skryptów shell, PL/SQL,
• bardzo dobra znajomość RedHat, Oracle Linux,
• dobra znajomość narzędzi do monitorowania i badania wydajności środowiska
bazodanowego i serwerów aplikacyjnych (Enterprise Manager),
• praktyczna znajomość metod optymalizacji bazy danych,
• dbałość o wysoki standard i jakość wykonywanej pracy, otwartość na nowe rozwiązania,
• komunikatywność w zespole,
• tworzenie dokumentacji technicznej,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
technicznej,
• prawo jazdy kat. B.
Dodatkowe atuty:
• znajomość Systemu IFS Applications.

• utrzymanie oraz rozwój infrastruktury opartej o systemy Windows Server: maszyny
fizyczne, maszyny wirtualne,
• monitorowanie istniejącej infrastruktury,
• współtworzenie koncepcji wdrażanych w organizacji zmian zgodnie z najlepszymi
standardami i praktykami na rynku.
Wymagania:
• administracja systemów operacyjnych Windows Server,
• administracja środowiskiem wirtualnym Hyper-V,
• wdrażanie oraz utrzymanie usług na Windows Server,
• znajomość systemów Windows 10, Windows 7 w stopniu zaawansowanym,
• administracja bazą danych MS SQL,
• znajomość środowiska VMWare,
• administracja systemów Linux,
• macierze NetApp, HPE

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
na adres mailowy: biuro@delegate.pl  lub do siedziby firmy:
Delegate IT Sp. z o.o.
37-450 Stalowa Wola
ul. E.Kwiatkowskiego 1

Oddział w Katowicach

40-599 Katowice
ul. Żeliwna 38

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w procesie rekrutacji prowadzonym przez DELEGATE IT sp. z o.o., prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam/nie wyrażam zgodę/y na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez DELEGATE IT sp. z o.o., z siedzibą w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 1 w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Informujemy, że administratorem danych osobowych zbieranych w procesie rekrutacji jest DELEGATE IT sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 1. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji.